Hayalinizi tasarıma, tasarımınızı ürüne
dönüştürmek için gereken çözümleri
İTÜ MAGNET FAB’da bulabilirsiniz.

İTÜ Magnet Fab

Tasarım ve Üretim

İşlerinizi kendi projesi gibi sahiplenen bir ekiple çalışmaya hazır mısınız? Uzman tasarım ekibimiz ve mühendislerimizle birlikte hayal ettiğiniz tasarımı ürünleştirebilir veya mevcut tasarımınızı 4 farklı 3D baskı teknolojisi, silikon kalıplama ve lazer kesim imkanlarını kullanarak hemen ürün haline getirebilirsiniz.

En yüksek 3D baskı teknolojilerinden MJF (Multi Jet Fusion), FDM (Fused Deposition Modeling), SLA (Stereolithography) ve ColorJet makinelerimiz ve malzemeleri ile ilgili detaylı bilgi almak, sizin için en uygun çözümü öğrenmek için bize ulaşın.

İLETİŞİME GEÇİN

Eğitim ve Atölyeler

Tasarım, ürünleştirme ve İTÜ MAGNET FAB alanında sunduğumuz prototipleme ve sayılı üretim teknolojileri konularında uzmanlarımız tarafından verilen eğitim ve atölye çalışmalarına katılıp hayallerinizi geliştirebilir ve ürüne dönüştürebilirsiniz.

Eğitim ve atölye çalışmalarımızla ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için bize ulaşın.

İLETİŞİME GEÇİN

Eylül Ayı Etkinliklerimiz

10 Eylül Salı 18:00-20:00 3D Yazıcı Başlangıç Seviye Atölyesi
12 Eylül Perşembe 18:00-20.00 3D Modelleme ve Tasarım Başlangıç Seviye Atölyesi
17 Eylül Salı 18:00-20:00 Arduino IoT Atölyesi
26 Eylül Perşembe 18:00-20:00 CNC Router Kullanım Eğitimi
İTÜ Magnet Fab

Co-Making

Prototipleme ve ürün geliştirme süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz çalışma alanı, atölye, ekipman, sarf bilgi ve komünite desteğini sağlamak üzere yepyeni bir alan oluşturduk. Bu alanda ürünleriniz üzerinde kendiniz çalışırken gereken malzeme ve cihazları kullanabilir, ihtiyacınız olan teknik desteği uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

Co-making alanımızla ilgili daha detaylı bilgi almak ve üye olmak için bize ulaşın.

İLETİŞİME GEÇİN

Kurumsal

Dijital üretim hizmetleri alanında katma değer yaratmayı amaçlayan İTÜ MAGNET FAB, İstanbul Kalkınma Ajansı desteği kapsamında, İTÜ ARI Teknokent tarafından İTÜ MAGNET İleri Aşama Girişimcilik Merkezi içerisinde kurulmuştur.

İnovasyon ve keşif için teknik prototipleme platformu sunan İTÜ MAGNET FAB, sağladığı üretim / tasarım destekleri, makine / malzeme çeşitliliği ve verdiği eğitimler ile girişimcilerden endüstri firmalarına, öğrencilerden sanatçı ve tasarımcılara kadar uzanan geniş bir hedef kitleye hitap eder. İTÜ MAGNET FAB’da sunulan tüm hizmetler, tasarım, ekipman ve malzeme hakkında kapsamlı bilgi ve deneyime sahip bir ekip tarafından sağlanır.

İMKANLAR
Açık Kapı Saatleri

İTÜ MAGNET FAB Co-making alanının kapıları Perşembe günleri 13:00 - 16:30 saatleri arasında herkese açık. Bu saatlerde alanımıza gelip tüm makineleri ücretsiz olarak kullanabilir, uzmanlarımızdan ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için kullanacağınız cihazların eğitimini daha önceden almış olmanız gereklidir.

Eğitim takvimi için tıklayın

Açık kapı saatlerinden faydalanma koşulları için tıklayın

İMKANLAR

FDM teknolojisiyle 4 saate kadar yapacağınız üretimler ücretsiz!

Tasarımınız için fiyat almak ve kampanyadan faydalanmak için iletişime geçin!

İMKANLAR

Girişimci ve öğrencilere 3D baskı hizmetlerimiz %25 indirimli!

Tasarımınız için fiyat almak ve kampanyadan faydalanmak için iletişime geçin!

İletişime Geçin

Basında Biz

Yeniliklerden haberdar olmak için