Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

İTÜ ARI Teknokent olarak kurulduğumuz günden bugüne edindiğimiz tecrübeyle İTÜ MAGNET’i “İleri Aşama Girişimcilik Merkezi” olarak tasarladık.

İTÜ MAGNET ile fikrini ürüne dönüştürebilmiş ileri aşama girişimcilerin ve startup’ların büyüme süreçlerinde onlara fayda sağlayacak hizmetleri ve ortamı sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca startup’ların ve girişimcilerin ihtiyaç duyacağı uzmanları ve yatırımcıları tek merkezde buluşturuyoruz.

'Girişimcilik ekosisteminin çekim merkezi' olmasını amaçladığımız İTÜ MAGNET'te ekosisteminin oyucularını bir araya getiriyor ve bu birliktelikten ortaya çıkan sinerji ile Türkiye’den dünyaya açılacak yeni teknolojilerin gelişimine katkı sağlıyoruz.

Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan İTÜ MAGNET'te, İstanbul’daki iş dünyasının ve Teknokent içerisindeki teknoloji şirketlerinin merkezindeki konumu, İTÜ’nün köklü geçmişinden gelen bilgi birikimi, yetenekli insan kaynağına olan yakınlığı, laboratuvar imkanları, konforlu çalışma ortamı ve sunduğu pek çok yenilikçi hizmet ile fiziksel bir ortak çalışma alanından fazlasını sunuyoruz.